Mikrotik RouterOS 5.26

Mikrotik-RouterOS-526

هر چند که نسخه فعلی RouterOS شرکت میکروتیک 6 هست اما این شرکت همچنان به رفع ایراد در سری 5 و ارائه نسخه های جدیدتر در این سری ادامه میده. امروز می خوام آخرین نسخه در سری 5 از این محصول محبوب رو باهاتون به اشتراک بذارم. روش کرک درست مثل همونی هست که برای نسخه 5.24 براتون توضیح داده بودم، بنابراین اگه تازه به ما پیوستید برید و اون پست رو بخونید.

نسخه 5.26 از RouterOS رو می تونید از صفحه رسمی دانلود شرکت میکروتیک که در زیر بهتون لینک دادم دریافت کنید اما اگه به هر دلیلی قادر به دریافت از خود شرکت میکروتیک نیستید می تونید از آرشیو کم نظیر Citraweb که به اون هم لینک دادم، دریافتش کنید.

همون طور که توی تصویر هم میبینید، بعد از نصب کرک یه license سطح 6 با extra channels در اختیارتون قرار میگیره که بالاترین سطح license در ROS هست و به شما اجازه میده تا از تمام قابلیت ها، بدون محدودیت استفاده کنید.

چون شرکت MikroTik عادت داره که MD5 های نسخه قدیمی تر رو با ارائه نسخه جدیدتر از توی سایتش بر داره، تصویر زیر رو باهاتون به اشتراک میذارم تا اگه مایل بودید در هر زمان بتونید صحت و سلامت فایل هاتون رو بررسی کنید.

ros-526-md5

توجه: این کرک برای تمام انواع PCها بوده و به ماشین های مجازی محدود نمی باشد.

MikroTik RouterOS: http://www.mikrotik.com/download

Citraweb’s MikroTik RouterOS Archive: http://www.routeros.co.id/

Crack: Link

Password: www.digiboy.ir

۲ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

  1. […] RouterOS 5.26 Mikrotik RouterOS 5.26 پاسخ با نقل […]

  2. […] نمایید. در لینک زیر میتوانید کرک را دانلود نمایید. Mikrotik RouterOS 5.26 پاسخ با نقل […]

دیدگاه خود را به ما بگویید.