اولین همایش استارتاپ گرایند اصفهان

startup-grind-logo

استارتاپ گرایند یک رویداد و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ هاست که در بیش از 120 شهر دنیا از جمله اصفهان اجرا می شود. در این رویداد از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی دعوت می شود به عنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم شوند.

استارتاپ گرایند فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقمندان و فعالان کسب و کار اینترنتی و فضایی برای تعامل کارآفرینان است. با شرکت در این رویداد:

– با موسسین استارتاپ های مطرح کشورتان آشنا شوید
– داستان پیدایش و رشد کسب و کارهای اینترنتی را بشنوید
– دوست و همکار پیدا کنید
– با نیرو های متخصص جدید آشنا شوید
– ایده های خود را شکل دهید
– استارت آپ آینده شوید

استارتاپ گرایند چیست؟
استارتاپ گرایند یک جنبش جهانی در جهت حمایت از کارآفرینان و موسسان کسب و کار های نوپا و تقویت روابط کاری آنان در جامعه است. این جنبش با هدف آموزش، تشویق و ارتباط سازی کمک می نماید تا ذینفعان حاضر در اکوسیستم استارتاپی شهر های مختلف با یکدیگر در ارتباط بود و از تجربیات هم بیاموزند. این برنامه پس از گذشت چهار سال از زمان شروع، اکنون در اغلب شهرهای معتبر دنیا توسط نمایندگان منطقه ای برگزار شده و بیش از ۷۵۰۰۰ نفر عضو از کشور های مختلف دارد و اعتبار جهانی آن به حدی رسیده که شرکت Google با حمایت های خود به همکاری با آن پرداخته است.

این جنبش با برگزاری رویداد های ماهانه در بیش از 120 شـهر دنیا از موسسین موفق استارتاپ ها و کسب و کارهای مبتنی بر وب و فن آوری دعوت می نماید تا طی یک مصاحبه یک ساعته در فضایی کاملاً دوستانه داستان، کسب و کار و زندگی حرفه ای خود را با حاضرین سهیم شده و از چالش ها و موفقیت های خود سخن بگویند. پس از هر مصاحبه بستری فراهم است که میهمانان ضمن گفتگوی آزاد انفرادی با یکدیگر آشنا شده و از کارها و پروژه های خود جویا شوند و نت ورک ایجاد کنند. از جمله ویژگی هایی که به رشد و گسترش این رویداد کمک نموده ضبط و ارسال ویدئویی تصویر برگزاری بر روی سایت جهانی استارتاپ گرایند و شبکه های ویدئویی است بطوریکه علاقمندان میتوانند از هر کجای دنیا به تماشای مصاحبه با کارآفرینان شهرهای مختلف دنیا نشسته و از تجربیات و درس های آموزنده آن جهت راه اندازی کسب و کار خود بهره ببرند.

تفاوت استارت آپ گرایند با استارت آپ ویکند چیست؟
استارت آپ ویکند یک رویداد 3 روزه است که در آن شرکت کنندگان به بیان ایده ها، انتخاب ایده های برتر و راه اندازی اولیه یک استارت آپ (یک کسب و کار در حوزه وب و تکنولوژی) می پردازند و در نهایت استارت آپ ها با هم به رقابت می پردازند، اما استارت آپ گرایند یک رویداد 3 ساعته هست که هدف آن آشنایی و ارتباط سازی علاقمندان به راه اندازی استارت آپ با یکدیگر و همچنین بهره مندی از تجربیات مدیر یک استارت آپ موفق می باشد.

نحوه اجرای استارتاپ گرایند:
بخش اول – ثبت نام و پذیرش
علاقه مندان جهت حضور در مراسم میتوانند از طریق وب سایت بلیط شرکت در همایش را به صورت آنلاین خریداری کنند.
بخش دوم – شبکه سازی
در زمان برگزاری همایش پس از پذیرش، ابتدا مهمانان با یکدیگر آشنا شده و به گفتگو می پردازند. از مهارت ها و دستاورد های جدید یکدیگر مطلع شده و با همکاران دیگر خود به گفتگو و تبادل نظر می پردازند.
بخش سوم – گفتگو با مهمان ویژه
مهمان ویژه مراسم (مدیر سایت پی سی دانلود) با بیان داستان تجارت خود از آغاز تا به امروز پرداخته و تجارب خود در این راه را با مهمانان شریک خواهد شد.
بخش چهارم – نشست با مهمان ویژه
مهمانان در زمان پذیرایی، از نزدیک با مهمان ویژه به تعامل پرداخته و گفتگوی دوجانبه ای خواهند داشت.

مسئولین استارتاپ گرایند اصفهان:
نیما نصر (نماینده رسمی استارتاپ گرایند)
صادق فروغی (مدیر اجرایی همایش)

زمان:
چهارشنبه، 5 ام آذر 1393
از ساعت 18:00 الی 21:00

مکان:
اصفهان – سالن همایش های دانشگاه آزاد خوراسگان اصفهان

شرایط ثبت نام:
شرکت برای عموم آزاد می باشد اما ظرفیت محدود است. در صورتی که ایده ای برای کسب و کار در حوزه وب دارید، علاقمند به آشنایی و ارتباط سازی با سایر فعالان و بهره مندی از تجربیات کارآفرینان حوزه کسب و کار اینترنتی هستید، ثبت نام کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به یکی از لینک های زیر مراجعه کنید:

۳ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 1. صادق گفت:

  سلام
  بسیار عالی
  من در رویداد قبلی این همایش در تهران شرکت کردم بسیار خوب بود .
  امیدوارم بتونم در همایش اصفهان هم شرکت کنم و شما دوستان خوب را ببینم ( البته هرچند ممکنه نتونم چنین کاری بکنم).

 2. محمد گفت:

  به عقیده من هم بسیار گردهمایی مفید و سازنده ای میتونه باشه.
  من هم اگه بتونم برنامه ام رو برای این روز خالی کنم، شرکت می کنم.

 3. سرونار گفت:

  سلام
  ممنونم وقت گذاشتید ساده و قابل فهم فرقهارو فرمودید ساعتهاست دارم میگردم فرقشون رو بفهمم
  فقط ای کاش فرق ویکند و استارتاپ ساده رو هم میفرمودید

دیدگاه خود را به ما بگویید.